fbpx

O nás

Poprvé jsme se setkali ve firmě AVX Lanškroun v roce 1993, kde jsme oba pracovali. Z našeho přátelského vztahu vznikla velká láska a v roce 1996 jsme se vzali a poté odstěhovali do Velké Británie, kde jsme žili 4,5 roku. Narodily se nám 2 děti, ale potom se nám oběma začalo stýskat po České republice a tak jsme se rozhodli v roce 2001 vrátit. Po roce jsme našli náš vysněný dům v Ústí nad Orlicí a usadili se zde.


Nápad založit Holmes jazykovou školu (dříve Holmes-English) přišel v roce 2003. První rok jsme vyučovali sami dva a měli jsme 40 studentů. Postupně jsme se však začali rozrůstat, stěhovat do větších prostor, rozšiřovali jsme naše nabídky a aktivity. K dnešnímu dni má naše škola téměř 40 lektorů a přes 1000 studentů.
Jsme neskutečně vděčni za tuto příležitost, protože nás velmi naplňuje. Milujeme práci s dětmi a komunikaci s dospělými. Je to úžasná zkušenost, neustálý osobní rozvoj, poznávání nových lidí a největší odměnou jsou pro nás spokojení studenti.

Jsme tu pro Vás. Blanka a Rob Holmes
 
2003

založeno


Naše škola Holmes-English působí v Ústí nad Orlicí od roku 2003.
9

jazyků


Nabízíme kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, bulharštiny, čínštiny a češtiny pro cizince.
3

místa výuky


Výuka probíhá v učebnách na Jilemnického 887, nám. J. M. Marků 120 Lanškroun a ZŠ Habrmanova Česká Třebová.