fbpx

Reference

Mgr. Richard Bednář, vedoucí úseku Lidské zdroje a komunikace

Rieter s.r.o


Jazyková škola Holmes English zajišťuje pro firmu Rieter s.r.o výuku anglického jazyka již od roku 2003. Kurzy všeobecné i obchodní angličtiny probíhají ve formě skupinové či individuální výuky. Jazyková škola Holmes English vždy rychle a vstřícně reaguje na požadavky účastníků. Jednotliví zaměstnanci Rieter s.r.o. zejména oceňují odbornou úroveň lektorů, jejich profesionální přístup a flexibilitu. Jsme velmi spokojeni s dosavadní spoluprací v rámci komunikace, přístupu a organizování jednotlivých kurzů. Spolupráci s jazykovou školou Holmes English můžeme vřele doporučit.

assoc. prof. RNDr. Vladimir Velebny, CSc

Contipro Dolní Dobrouč


I am very satisfied with the system of teaching as it has helped me to refine my English and develop more natural expressions. I have a very busy work schedule and I appreciate the school´s ability to find lesson times which suits me. The teachers I have met have been very skilful and professional and I admire their patience. Lessons are interesting and friendly and are tailor made for me.

Marta Svobodová, ředitelka MŠ Hnátnice

mateřská škola Hnátnice


Výuka anglického jazyka pod záštitou jazykové školy Holmes-English probíhá v naší mateřské škole Hnátnice již více než jedno desetiletí. Výuka probíhá hravou formou, jsou při ní citlivě střídány různé pedagogické metody, například hravé momenty, písničky, vyplňování cvičných listů, kreslení apod. Děti se nenásilnou formou učí mluvit a reagovat na cizí jazyk. Děti kurzy angličtiny navštěvují velice rády, pokroky v jejich jazykových schopnostech jsou viditelné. Také rodiče jsou s výukou spokojeni a kromě jiného oceňují i možnost výuky přímo v mateřské škole. Profesionální práci hodnotíme velice kladně a ve spolupráci s jazykovou školou Holmes-English budeme rádí pokračovat i druhé desetiletí.

Irena Brůnová, ředitelka MŠ U Koupaliště Česká Třebová

MŠ U Koupaliště Česká Třebová


Dobrý den paní Holmes, jsme velmi rádi, že jsme si vybrali právě Vaši agenturu na výuku angličtiny. Je poznat, že máte již zkušenosti s prací u dětí z MŠ. Já sama jsem se byla jednou na výuce podívat a líbila se mi hravá forma, kterou byla hodina pojata.Vzhledem k tomu, že na angličtinu chodí můj vnuk , tak zhodnotím za sebe.Vždy se na výuku těší, domácí úkoly dělá ihned, co přijde domů.Dokonce začal "hovořit" se setřičkou anglicky! Na učebnici nesmím ani sáhnout, jenom on sám.Takže za mne ,palec nahoru a jen tak dál.Jako samozřejmost se mi jeví další spolupráce v novém školním roce.

Slávka Petrová - zřizovatelka ZŠ

ZŠ Na rovině v České Třebové


Velmi dobře proběhla výuka v naší alternativní škole Montessori ve spolupráci s paní Blankou Holmes. Její jazyková škola je velmi novátorská a její metody výuky děti baví a hlavně mají výsledky. Výuka je dynamická a pro děti tedy velmi vhodná. Přeji škole hodně úspěchů a další rozvoj.

Jan Kopecký


Na jazykové škole Holmes-English jsem studentem anglického a ruského jazyka. Vážím si zejména odborného přístupu, přátelského jednání, příjemného prostředí a v neposlední řadě vysoké profesní úrovně obou mých lektorů, rodilých mluvčích. Školu doporučuji všem, kteří se chtějí za doprovodu odborných lektorů věnovat zábavnou formou studiu cizího jazyka.

Eliška Nechvílová


Pomaturitní studium pro mě byl skvělý rok plný angličtiny, přátelského prostředí a nových kamarádů, které jsem tu poznala. Z naučených znalostí čerpám i teď na hodinách angličtiny na vysoké škole. Nikdy na Holmes English nezapomenu a děkuji, že jste nám umožnili v Ústí nad Orlicí navštěvovat pomaturitní ročník.

Veronika Motlová, 16 let


Na Holmes English chodím moc ráda, protože děláme poslechy a konverzace, což ve škole moc neděláme. Myslím, že se má angličtina určitě zlepšila.

Kateřina Ducháčková, 16 let


Na Holmes English chodím velmi ráda. Jednak kvůli dobré partě, kterou tu máme, ale také hlavně kvůli pokročilé angličtině. Ve škole je naše angličtina na mizivé úrovni, takže toto obohacení je jenom přínosné.

Fišerovi, Hozík 5. třída


Vážení Holmesovi, chci Vám a paní Diblíkové touto cestou poděkovat za perfektní výuku anglického jazyka našeho syna. Díky Vám nemá problém se kdekoliv domluvit a nemusíme se s ním učit do školy S pozdravy Fišerovi

Monika a Anežka Martincovy, Lanškroun


Dcera Anežka byla nemjladší účastnicí tábora a jela na tábor poprvé v životě. Z tábora se nám vrátila úplně nadšená, organizace táborového pobytu Holmesových je prostě úžasná, od ubytování, stravování až po každodenní program, který si děti opravdu užívají a vzpomínky jim ještě dlouho vydrží.. Dcera se už teď na další tábor těší a my jako rodiče jej můžeme jen doporučit. Reference Anežky: na táboře se mi moc líbilo úplně všechno, našla jsem si nové kamarádky a bavily mě všechny pravěké hry.

Hana Válová, tercie gymnázium


Mám tady ráda to, že výuka probíhá zábavnou a zajímavou formou. Neřídíme se přísnými pravidly, ale užíváme si lekci takovou, jakou v dané chvíli vytvoříme. Cítím, že se od hodiny k hodině zlepšuji a rozšiřuji si slovní zásobu. Učitelé jsou milí, přátelští a dokáží věci vysvětlit. Mám je spíše za přátele, než za učitele. Za nic bych tuhle školu nevyměnila!! Tábor je ten nejlepší, na kterém jsem kdy byla. Mám tam ráda úplně všechno. Je tam zábava a skvělí lidé.

Kateřina Cifrainová, sekunda, gymnázium


V Holmes English škole studuji okolo 8 let. Učitelé si s dětmi vytvářejí přátelské vztahy a po několika letech se tu cítíte jako doma. Nikdy jsem nelitovala, nelituji a litovat nebudu, že svůj volný čas trávím tady. Holmes English school pořádá každý rok letní tábory. Téma se pokaždé mění, proto se zde nikdy nenudíte. Učitelé jsou v tomto směru velice kreativní a snaží se všem vyhovět, i když je to občas obtížné. Výuka v Holmes English school a výuka ve škole jsou úplně 2 jiné věci. Ve škole se učitel musí podřizovat všem žákům a 1 věc, kterou máte v Holmes English probranou a skvěle naučenou za pár chvil, se ve škole učíte 100 let a stejně to 1/2 třídy nechápe. Proto bych chtěla poděkovat za vše, co jsem se tu mohla naučit a doufám, že se tu ještě hodně věcí naučím.

Pávíčkovi, mateřská škola


Dobrý den, jsem moc ráda, že jsem přihlásila syna Patrika na výuku angličtiny ve školce. Z hodiny angličtiny byl Páťa vždy nadšený, s chutí dělal domácí úkoly a doma pořád brebentí anglicky a zkouší nás, jestli to také umíme. :-). Ještě jednou Vám moc děkuji, Patrika jsem přihlásila i na tábor s výukou angličtiny o prázdninách a ráda bych ho přihlásila i na pokračování pro prvňáčky na ZŠ Habrmanova, kam bude chodit. Mockrát děkuji a přeji spousty spokojených rodičů a nadšených studentů jako je náš Páťa. S pozdravem Veronika Pávíčková

Pirklovi, MŠ U Stadionu ČT


Musím říct, že jsem mile překvapena, jaký si dcera Terezka k angličtině získala pozitivní přístup a kolik se toho za jeden rok naučila. Na lekce s paní lektorkou se opravdu těšila. Budu ráda, když by mohla pokračovat i ve škole, Hana Pirklová

Koudelkovi, Lanškroun


Děkujeme za úžasnou výuku. Honzík je velice spokojený a příští rok by moc rád pokračoval. Koudelková Eliška, Lanškroun

Beranovi


Moc Vám děkuji za Terezku i za nás, přesto že byla nemocná a vypadalo to na slzavé údolí, byla táborem nadšená a těší se na příští rok. Nemoc prý neměla v plánu a tak si to příště hodlá užít bez nemoci. Jste prý nejlepší tábor protože se tam mají všichni rádi a nikdo nikomu neubližuje a to se jí libí nejvíc. To je i pro mě nejvíc a jsem absolutně v klidu když je s Vámi. Ještě jednou moc děkuji a těšíme se na příští rok. S přáním krásného dne a zbytku léta. Hana Beranová.